Rad by som sa informoval, ci uz jazdia elektricky cez Obchodnu ul. Na tomto webe to vyzera, ze nie, ale v piatok som uz isiel cez nu.
Dnes by som rad isiel el. c. 9 v smere do Ruzinova.
Diky.
Info od Zdenka:
999 bola pred chvilkou L201
7741 na L1 vypadla a hradila ju 7715
4309 má vraj zlomeny ram. Vie to od kamarata a 4940 sa dnes pokazila prevodovka.
Info odo mna:
Dnes su kratke plynaky vypravene takto:
1701 na L37/1
1702 na L91
1703 na L22?
tomasko: vidis toto nebol OT! ? Daj pokoj ty mne, dam pokoj ja tebe ? ? ?
Denne je vypraveny co najvyssi pocet klbovych vozidiel na ukor sol a 212 je linka, na ktorej sa dorovnava pocet 15Tr 14Trkami. Slepy trolej ja aj nedaleko obratiska Mlynske nivy, resp. Rajska na rohu Cintorinskej a 29. augusta.
Ešte zopár drobností k výpadku prúdu po 13.50 hodine na trase Trnavské mýto, ST Aréna, Bajkalská, Rožňavská. Prvý Tbus (204) vysadil ľudí pri tržnici 13.52. Po trase postupne odstavovali ďalšie Tbusy a ľudia sa operatívne presúvali súbežnými autobusovými linkami. Nápor bol veľký, autobusy počas výpadku elektriny chodili úplne plné. Presný čas obnovy prevádzky Tbusov nezachytený - 14:30 som odchádzala z trate a ešte sa stálo; však pri prejazde križovatkou Tomášikova-Rožňavská 15.02 už premávka obnovená. ? ?
Kraťasy nie sú a nemôžu byť na 61 samozrejmosť!!! Ale súčasný stav busov 2. a 4. DP je taký, že výskyt krátkych busov na kĺbových linkách je, a bude čím ďalej, tým častejší... ?
1827 má ten predok už nejaký ten týždeň - dva - tri
či sa niečo stalo, neviem
39 má stále rovnaký grf., zadelenie sa mohlo zmeniť (služobné jazdy môžu byť vyvolané napr. jazdou plyňákov na plničku CNG)
2004 je celá biela asi od polovice - konca júna