Reply on: Andy #30711:
ak myslis tu co tam bola pred 45 minutami, tak trolejbusy prejdu v pohode (aspon ta 15TrM co som v nej bol problemy nemala
a protiiduca 14 Tr tiez nie
)
a protiiduca 14 Tr tiez nie
)
Doprava zdrzana na hodne dlho, a este dost dlho po spusteni sa to "rozjazdovalo" kvoli nehorazne uzkemu hrdlu menom Semafor pri Blumentali
Aj by som k tomu pridal este komentar, ale zdrzim sa ho. ?
fobust
Lietalo perie??? No toto, takto rozbit fungl rekonstruovanu kachnu. A to som sa iba nedavno tesil, aky pekny, vonavy a cisty voz zasa mame. S tym tvojim zamplcanym komentarom narazas nebodaj na brzdy? Nemyslim si totiz ze vodici su dnes taky sprosty a nevedia dodrzat vzdialenosti, skor by som tam predpokladal nieco ine (aj ked nevylucujem to prve). Takymto "expertom" (vodicom) by som dal sluzbu so serblom 7303, lebo ten voz si naozaj robi co chce. Inac, uz pocas mojho prveho prevezenia sa v 7120 som si vsimol pre mna trochu nezvycajne spravanie mechanickych brzd, ale nemyslim si ze ma nieco spolocne s uvedenou nehodou. Kazdopadne som rad ze nedoslo ku stratam na ludskych zivotoch. Nech je akokolvek, nevzbudzuje to zrovna doveru cestujucej verejnosti v elektricky v Bratislave... To je zle... ?