Reply on: Tomáš #30722:
a odkial by tie klbaky ako podla teba mali byt ? lebo nemam ten dojem zeby v BA rastli tie autobusy niekde na strome alebo sa len tak niekde povalovali...[a myslim ze je lepsie ked na linke dojde kratky autobus ako ziaden]
a protiiduca 14 Tr tiez nie
Max