Reakcia na: COLOR #30944:
Keď prídu tri električky naraz tak budú balíky len v jednej. S tým rátajú, lebo prieskum pošlú do tých druhých dvoch a tak zmena bude posúdená ako pozitívna. ? ? Re #30954 COLOR: Tak tak, tr3mp-ova dogma sa zdá byť najlepším riešením, bohužial nikto to ešte nikam neposlal. Bolo by to treba rozslať starostom MČ cez ktoré ide električka.
Re #30956 COLOR: Nesúhlasím. Napísali sme tu (dispeč+diskus) pár návrhov na zmeny a boli zapracované a ukázali sa ako dobré. Za to tej dobrej duši na DPB skutočne veľmi pekne ĎAKUJEM. Spolu by sme dokázali viac, ale to je stále ta istá pesnička.
Re #30958 Galiyosha: Ja napíšem
veď: Čo sa mi môže stať, keď poviem, že nemám ich rád,... ?
COLOR