Reply on: Darro #30960:
Pokiaľ ma zrak neklamal, tak disky boli aj natreté striebrenkou. Skutočne je to skvelý voz. Tak ako Ike raz napísal, mali by na 4.DTP poslať 1001, 1002, 1004-1006. Škoda len, že všetky vozy 4.DTP nevyzerjú takto. Útočili by totiž na prvé miesto 1.DTP.
COLOR