Reply on: Beus #30917:
Jeden cas sa mi lubil, ale ked si TIBOR supol fialovu pristrojovku a stale sprejoval ten transparent predny tak to je sila!!! ? A ta hrdza sa tomu uz fakt nehodila ?
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
To sa ti dobre hovorí, keď ti tam nič nechodí a pešo ísť musíš.
Ike
aj 93ka tam ma Novy Most, lebo ide po Novom moste... 21ka tam ma Eisnerova i ked taka zastavka neexistuje, ale ide po tej ulici... ale aj tak je to blbost