Na tych zltych tabulkuch nie su zastavky, ale ulice po ktorych linka ide... a 94 ide pod hodzkom... je to zavadzajuce...
aj 93ka tam ma Novy Most, lebo ide po Novom moste... 21ka tam ma Eisnerova i ked taka zastavka neexistuje, ale ide po tej ulici... ale aj tak je to blbost
Fakt neviem , co maju robit ludia, ktori sa potrebuju dostat do prace pred 6.45 h. Vôbec nie je sranda vyckavat a prestupovat /nehovoriac o tom, ze obcas si treba zastavku prejst aj pesi/. Skuste to robit skoro rano alebo neskoro vecer a hlavne teraz, ked sa blizi zima. ?
To je sila... pozrite si ked náhodou zbadáte linku č.94 bez digitálnych transparentov, že čo tam má na tej žltej karte napísané... Podľa nich jazdí linka č.94 cez Hodžovo námestie.
Dnes predposledná ranná 59 z Petržalky vynechala, ale dosť divne. Podľa vodiča tej poslednej 59 z konečnej na Antolskej normálne odišla avšak cestou do Rače ju nikde nestretol. Takže buď odišla na poruchu alebo sa nato vysral.
Andy