Tomáš: On bol dobrý človek a ako vodič bol 100% profesionál... to čo on dokázal s tým vozom iný by nedokázal. Čo bol vrchol je to že ho prepustili koli blbosti ktoru viem že neurobil. Dúfam že moc neveríš tomu že vedúci písal to o tej 4208? Poprve je víkend v kancli asi nebol a pochybujem že by sa sem zapájal a este pod svojim menom. Na to prosím zabudnite ten človek nieje hlupák aby sa tu ukazoval a po druhé... bude pekné nasratý ked to bude čítať, lebo to je vrchol aby niekto takto používal cudzie meno.
A este radsej som ho mal, ked mal mierne deravy vyfuk, to mal naaadherny zvuk
kuvik
V Nitre na autosalone je aj 1614!