Reakcia na: Darro #30838:
Ty by si to spravil inak??
). Po 10 minutach odisla po vlastnych kolesach.
) 1613 o 14:20 dorazila do Slavicieho naprazdno a opat isla na 39 potom.
Pre tych, co si daju 22+49
Ale teraz sa mi s tym nechce hrat
Lebo naco budem kazdy odchod oznacovat zavinacom, staci ked napisem dole "V pracovných dňoch na linke premáva nízkopodlažný autobus." Jedine, ze si das kombinaciu 22+49, tam to potom nie je. Ak chces blizsie info -> mail
fobust
Ja som akurat z pohladu substratu napisal, ze stara zrychlovacova kachna plynule dobrzduje, na rozdiel od 7120. Ja viem ze KB je ucinnejsia a spolahlivejsia. Netvrdil som ze zrychlovac ma lepsie jazdne vlastnosti ako Progres, iba som konkretne opisoval 7055, ako kachnu kde zrychlovac velmi dobre funguje. Niet cudu, vsak je novy. ?