Inak 22ku pokazili... kym jazdila len po Patronku tak to bolo lepsie...... :o(( teraz dojde na patronku napraskana plna sedej mafie... clovek si ani nesadne a pocuve tie keci typu "ach to zdravotnictvo, ach ta mladez, ach u nas zdrazelo mlieko o 50h a pod"... :(((

fobust
Ja som akurat z pohladu substratu napisal, ze stara zrychlovacova kachna plynule dobrzduje, na rozdiel od 7120. Ja viem ze KB je ucinnejsia a spolahlivejsia. Netvrdil som ze zrychlovac ma lepsie jazdne vlastnosti ako Progres, iba som konkretne opisoval 7055, ako kachnu kde zrychlovac velmi dobre funguje. Niet cudu, vsak je novy. ?