Reply on: d3k0 #30829:
Daj aj na L49 ten zavynáč. Veď aj CP na zastávkach majú pri každom odchode ten vozíček. Predsa len je to v bratislavskom priestore nezvyk garantovaný spoj.
). Po 10 minutach odisla po vlastnych kolesach.
TeBeCe