Reakcia na: gypista #30827:
aha, takze 1603 tam povodne nebol, ale iba ta 1613 (andy mi dal zle info asik
) 1613 o 14:20 dorazila do Slavicieho naprazdno a opat isla na 39 potom.
) 1613 o 14:20 dorazila do Slavicieho naprazdno a opat isla na 39 potom.
Pre tych, co si daju 22+49
Ale teraz sa mi s tym nechce hrat
Lebo naco budem kazdy odchod oznacovat zavinacom, staci ked napisem dole "V pracovných dňoch na linke premáva nízkopodlažný autobus." Jedine, ze si das kombinaciu 22+49, tam to potom nie je. Ak chces blizsie info -> mail
SWTC
linkou č. 4 bude možné doviezť sa na ŽST Nové mesto, ale nástupište bude z technických príčin až zo Zátišia (potreba investície do elektricky ovládanej koľajovej výhybky, zmena polohy nástupišťa).
S pozdravom
dispečing
DP Bratislava, a.s.