Reply on: tr3mp #30845:
Vždy sa nájde niekto, komu by vyhovovala určitá linka aj o 3:00...
). Po 10 minutach odisla po vlastnych kolesach.
) 1613 o 14:20 dorazila do Slavicieho naprazdno a opat isla na 39 potom.
Pre tych, co si daju 22+49
Ale teraz sa mi s tym nechce hrat
SWTC
linkou č. 4 bude možné doviezť sa na ŽST Nové mesto, ale nástupište bude z technických príčin až zo Zátišia (potreba investície do elektricky ovládanej koľajovej výhybky, zmena polohy nástupišťa).
S pozdravom
dispečing
DP Bratislava, a.s.