Pozor! Odporúčam sa vyhnúť Štefanikovej ulici... smer do Petržalky je celá upchata.
A hrozne to ide do hlavy... 
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
TeBeCe
39/5: 1609