Dneska sa nam pokazila nasa najlavnejsia 6401-ka na zastavke Racianske myto smer trnavske myto a cas 16:18:)
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
Andy
A dnes som išiel 1613 - celkom dobrý voz až na to, že už mu v interéri po boku tečú hrzdavé pramienky.