Reply on: si #30788:
Ad 1: kolko ludi vyuziva spojenie z Hlavnej stanice az na ZP. Urcite menej ako by vyuzilo spojenie na BA-NM. A slovami Dre@mera, z Vychodneho a Vajnor mozu ist s jednym prestupom (tak ci tak) cez Racu.
Ad 2: Zaujimave ze ani v Prahe ani v Brne s tym nemaju problemy. Je to len o schopnosti alebo skor neschopnosti dispecerov v kritickej situacii zasiahnut. Ak to mam zobrat do detailov, tak spravme linky od zastavky ku zastavke, take nebudu zranitelne asi vobec.
To mas ako keby ta tvoj sused vozil do roboty autom, a keby prestal, tak by si sa stazoval, ze aky je hnusny, ze to uz nerobi
Dre@mer
P.S. Nie som z Karlovky, iba sa viem objektivne pozriet, kde su treba elektricky, a kde nie, nakolko sam nimi cestujem po meste a viem, kde su prazdne, a kde nie...