Reply on: spokojný čitateľ #30759:
Zaujimave, ze ludia z Rendezu nemaju problem cakat 30 minut na L56, ale maju problem cakat 12 minut na L2 (oproti styrom/osmim minutam teraz). Okrem toho, do mesta mozu ist aj cez Racu... Problemy mozu mat iba ti, ktori by sa radi dostali niekde na usek Odbojarov - Zlate piesky.Alebo mozme si to zobrat aj takto - kvoli niekolkonasobne mensiemu poctu obyvatelov Vajnor a Rendezu vyvazajucimi sa prazdnymi supravami medzi Zatisim a Zlatymi pieskami, sa nemozu posilnit praskajuce eliny v Karlovej Vsi? Podla mna ide len o prelievanie vozokm z neefektivnych vykonov do efektivnych...
Re #30751 Martin: Tak chod z Trnavskeho myta na L53 alebo L2. No a to, ze si sa vyvazal L63, ktoru si platilo Tesco znamena iba to, ze ta Tesco dotovalo a teraz to uz nerobi
To mas ako keby ta tvoj sused vozil do roboty autom, a keby prestal, tak by si sa stazoval, ze aky je hnusny, ze to uz nerobi
No a co sa tyka prestupu, tak ak potrebujes ist do mesta, 14ka ide minutu po dvojke, to ta snad nezabije... Mimochodom, mozes mi povedat, kolko presne ludi sedelo v celej dvojvoznovej suprave linky 4 o 22.17 a sli medzi Zatisim a Zlatymi pieskami? 
J: Nechaj sa prekvapit po 19.00
Beus
K vine ci nevine vodica sa zatial nebudem vyjadrovat, mam dojem ze to este nie je uzavrete. BMko uz sice cosi naznacil, no ja zatial mlcim, nechcem pisat nieco, co je zatial len dohadom.
Re #30715 fobust: To je standarnda feature (nie bug) vsetkych od 112 vyssie - zatvaraju kotuce, ked nedostanu istu dobu tachografovy impulz - vyhodnotia to ako rychlost 0, a zavru, aj ked od nuly to ma este dost daleko