A inak ja osobne som vcelku poteseny tou novou linkou, pretoze sa mi to javi ako vcelku dobry napad. Strasne vela ludi totiz cestuje v rannej spicke z KV na Zochovu a popripade k TESCU na Kamenne. Viem, o com hovorim, kedze kazdy pracovny den cestujem rano cez KV a vidim, ako to tam vyzera na zastavkach. Najma na Segnerovej a Molecovej, kde nastupuju aj ludia z Dlhacov. ?
Podla vlastnych skusenosti je to iba par ludi. To aj ja si mozem narokovat na zavedenie nejakej linky od bytu do skoly, lebo urcite by tym aspon 5 ludi v jednom buse cestovalo... Okrem toho by ma zaujimalo, co si robil pred letnymi prazdninami, ked L4 jazdila iba do siedmej vecer? Vtedy sa dalo cestovat, teraz uz nie? Ak chcu ist ludia z Vychodneho do mesta, maju to s jednym prestupom cez Racu (52/56+11), ak chcu ist ludia z Vajnor do mesta, mozu ist na Trnavske myto 53kou. Ak chcu ist ludia do mesta s prestupom zo SAD, mozu ist z ASMN alebo Bajkalskej. V com je teda problem?
Dre@mer
Alebo mozme si to zobrat aj takto - kvoli niekolkonasobne mensiemu poctu obyvatelov Vajnor a Rendezu vyvazajucimi sa prazdnymi supravami medzi Zatisim a Zlatymi pieskami, sa nemozu posilnit praskajuce eliny v Karlovej Vsi? Podla mna ide len o prelievanie vozokm z neefektivnych vykonov do efektivnych...
Re #30751 Martin: Tak chod z Trnavskeho myta na L53 alebo L2. No a to, ze si sa vyvazal L63, ktoru si platilo Tesco znamena iba to, ze ta Tesco dotovalo a teraz to uz nerobi
J: Nechaj sa prekvapit po 19.00