Reply on: Beus #30780:
Navrhujem riesenie ako na T6A5, ked prisli. Odkopnut na prednom podvozku lavy brzdic, na zadnom pravy, po dvoch koleckach zasa opacne a tak dalej... Nebude to tolko sekat lebo ucinnost brzd klesne. Pamatas si na T6A5, ked sa s nimi takto jazdilo, nie? A tiez nechapem naco tam silou mocou cpu tie kotuce. Akoze ano, kotucova brzda je ucinnejsia ako celustova, ale som velmi rad, ze nase T3P maju povodne celustove brzdy, nic im nechyba, vozy plynulo zastavuju a netrhaju. Nechapem, preco napr. stara kachna 7055 ma ovela lepsie jazdne vlastnosti ako taka modernizovana 7120. V 7055 dokonca ani nie je citit "preklapanie" zrychlovaca pri EDBcke. Je to mimoriadne dobry voz, ani 56 nie je taka. A dnes rano som sa na neho tesil, ze bude na 7/2 a prisla 7112, ktora sice mala zapnute kurenie, ale vobec to nekurilo, niet nad zrychlovac. ?
Tiez na to nadavam.
To mas ako keby ta tvoj sused vozil do roboty autom, a keby prestal, tak by si sa stazoval, ze aky je hnusny, ze to uz nerobi
TeBeCe