Reply on: TeBeCe #30754:
Ono to bude jedine riesenie, ale ked mam elektricenku a na ten smer nefunguje BID, tak nevidim dovod preco by som mal platit o 12 korun navyse. 2 x 12 x 25 = 600 korun mesacne to mam skoro dalsiu elektricenku, vlastne za rok celu rocnu.
TeBeCe