Reply on: Dre@mer #30750:
Mna nezaujima co si platilo Tesco a uz vobec nie nakupy, tejto manii som zatial chvalabohu nepodlahol. Mna dovezie bus na Zlate piesky a ked chcem ist do centra mesta, tak si zrovna tak mozem najprv pockat na 2-ku a potom na Trnavskom na dalsiu elektricku. A hlavne vecer, zabudni na nejakych 12 minut. Nehovorim o ceste spat. Vedel som presne kedy mam ist na 4-ku aby som stihol bus zo Zlatych. Teraz s prestupom aby som isiel o pol hodiny skor. Dam krk na to , ze tie dvojky budu jazdit 5 minut pred stvorkou.
enge