Reply on: TeBeCe #30754:
ak to tak zratam, tak najlacnejsie riesenie bude vykaslat sa na elektricenku aj sadku a zacat jazdit autom. Aj keby som jazdil sam, vyjde ma to rocne pomaly na tie iste prachy.
Peniaze su len na predlzenie rano, tak je len predlzenie rano
Okrem toho poobede nie su eliny do KV az tak nabite, aby sa musela predlzovat L7
enge