Reply on: Dre@mer #30745:
A myslis ze su peniaze, nie akurat sa usetri na tej 4-ke. A ten dovod, ze Karlova Ves je odkazana na elektricky, preto sa to psilnuje. By ma zaujimalo kolko busov chodi z Vajnorskej. Pokial si nejako spominam tak až nič. Este aj tu 63-ku zrusili k Tescu. Ti budu radi.
TeBeCe