Reply on: Martin #30748:
Tesco si 63 platilo od Bojnickej ku ZP. Teraz si uz neplati, tak neviem preco by to tam malo jazdit. Okrem toho suprava elektriciek v intervale 12 minut je na Zlate piesky uplne postacujuca. Alebo mozes ist nakupovat do Karfuju, kde ti ide elina kazde 4 minuty...aNTI: Vcera som bol v KV a nabite neboli
COLOR
2606 L59
1128 L57 (skoda ze nema NEPLATITE ANI NA TEJTO ULICI, medzi tymi zahradkami s poctom bankomatov 0 by sa to krasne vynimalo
4802 L85
2001 L53
a tak dalej..? ?