3609 nadherne vykapala na Mlynskych nivach, L50. Uz dosla 8271. 3619 ma na boku novy napis Jazdim na zemny plyn, za ktorym nasleduje zeleny kosostvorcek CNG.
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
esteze chodim az po 8:00, to sa uz vcelku da. teda ak sa zrovna nedovali zhora plny autobus a vzapati na 4ke nepride asynchronny vagon
Tiez na to nadavam.
Som zvedavy, po akom case sa tie vozy nacisto rozpadnu
Dre@mer
P.S. Nie som z Karlovky, iba sa viem objektivne pozriet, kde su treba elektricky, a kde nie, nakolko sam nimi cestujem po meste a viem, kde su prazdne, a kde nie...