Reply on: Tomáš #30803:
Išiel som s ňou kolo predtým a bola celkom o.k. Akurát od môjho posledného zvezenia pribudlo nové vrčanie, možno kúrenie hučí..
A hrozne to ide do hlavy... 
A dnes som išiel 1613 - celkom dobrý voz až na to, že už mu v interéri po boku tečú hrzdavé pramienky.
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...
si
1. stanica je prestupny uzol (a dost velky), je logicke zachovat jeho prepojenie so vsetkymi oblastami mesta
2. dlzka liniek 2 a 4 - 4 je dlhsia a tym aj zranitelnejsia