Reakcia na: Jurpr #30535:
No ja som teda bohvie ako veľa nefotil, ale tých nebezpečných situácii som zažil dosť. Raz ma jeden vodič z 2301 chcel v Podunajských Biskupiciach zraziť... Na Holíčskej nejaký idiot z 29xx už keď videl, že mám v ruke foťák a idem niečo fotiť, začal nadávať, nech mu dám foťák. Zaujímavé je, že takéto problémy bývajú takmer výlučne s vodičmi 2. kolóny.
Tomáš
Ale pozri napriklad na tuto fotku vies o tom voze vsetko:)
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=ikarus_435&no=237&id=27302aeef1f023f6f4f8f421