na 7801 nezostal len reklamny napis na streche, ale na lavom boku aj velky kus reklamy na okne....cim dalej tym horsie to "odstranuju"....
ad fotenie: MHD je financovana aj z mojich dani, takze to mam pravo kontrolovat (a teda aj fotit) ?
ad fotenie: MHD je financovana aj z mojich dani, takze to mam pravo kontrolovat (a teda aj fotit) ?
Dokonca jeden vodič, raz po tom čo som ho odfotil, sa so mnou dohodol, nech mu dám spraviť jednu fotku navyše. Aj som mu ju doniesol.
Okrem druhej..
Tomáš
Ale pozri napriklad na tuto fotku vies o tom voze vsetko:)
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&typ=ikarus_435&no=237&id=27302aeef1f023f6f4f8f421