Reply on: Tomáš #30543:
a čo keď ťa budem chcieť fotiť za jazdy? Niektorým ľuďom je tiež dosť ťažké vysvetliť, že pri fotení vozidla za jazdy z väčšej vzdialenosti na fotke tvár vodiča vidieť nebude, a ak áno, ta vo veľkosti niekoľkých pixelov, čiže nerozoznateľná. Unibankreklama: v tom lepšom prípade to strnú aj s tou špinou a ostane čistý voz, v tom horšom prípade to strhnú aj s lakom a ostane hrdzavá karoséria a v tom reálnom prípade to strhnú tak šikovne, že ostane aj lak, aj špina, aj zvyšky reklamy. Česť práci! ?
A ukoncenie som mal este zabavnejsie - otocil som sa v Ruzinove a vyrazil naprazdno do vozovne. Presiel som 2 zastavky, a musel zastavit kvoli suprave 3xK2(S) stojacej v zastavke
Max
Preto z neistoty a strachu zaútočia štýlom: "čo ma fotíš?!" a "daj mi ten foťák/film!" Sú to ľudia, ktorým môžem vysvetľovať dôvod, prečo to fotím akokoľvek dlho, proste ho nepochopia...
našťastie je takýchto vodičov čím ďalej tým menej a vzniká prototyp "iMHD friendly" vodiča, ktorý všetko chápe, usmeje sa do objektívu, zapózuje a zamáva. Kiež by boli všetci takí...