Reply on: Jurpr #30535:
No ja som teda bohvie ako veľa nefotil, ale tých nebezpečných situácii som zažil dosť. Raz ma jeden vodič z 2301 chcel v Podunajských Biskupiciach zraziť... Na Holíčskej nejaký idiot z 29xx už keď videl, že mám v ruke foťák a idem niečo fotiť, začal nadávať, nech mu dám foťák. Zaujímavé je, že takéto problémy bývajú takmer výlučne s vodičmi 2. kolóny.
Max
Preto z neistoty a strachu zaútočia štýlom: "čo ma fotíš?!" a "daj mi ten foťák/film!" Sú to ľudia, ktorým môžem vysvetľovať dôvod, prečo to fotím akokoľvek dlho, proste ho nepochopia...
našťastie je takýchto vodičov čím ďalej tým menej a vzniká prototyp "iMHD friendly" vodiča, ktorý všetko chápe, usmeje sa do objektívu, zapózuje a zamáva. Kiež by boli všetci takí...