Reply on: Andy #30552:
hehe jasneee ja to chapem, ze su aj K....i z velkym K! Moj nazor, urcite by som ti to dovolil pokial by som na fotke nebol ja:). Tak ja sa vyhybam aj kamere, fotakom, ale ak si si vsimol na luniku 9 sa zas velmi radi ukazuju ?
Jurpr
A už ti niekedy niekto vynadal, že fotíš autobus? Mne vodič 4805 na Vyšehradskej 20.9. A niekto mu radil, aby mi vytiahol film, škoda že mám vo foťáku pamäťovú kartu. ? ? ?
To si už človek nemôže ani fotiť autobusy do zbierky?