Reakcia na: Mat3j #30546:
V tomto prípade sa ale na druhú stranu musím vodičov zastať, nakoľko si myslím, že dnes sa po meste s busom nedá jazdiť úplne podľa predpisov. Chcel by som vidieť teba za volantom, celý deň...špička, dopravné zápchy, zle parkujúce autá, vodiči, čo predpisy nedodržiavajú vôbec a ešte k tomu hromada nas***** vlčákov čo ťa budú otravovať, nadávať ti prečo meškáš, slimačím tempom nastupujúci a vystupujúci dôchodci a dobiehajúci vlčáci. A keď sa konečne s veľkým meškaním dostaneš na konečnú, začne ťa tam nejaké decko fotiť. Povedz mi, ako by si na to reagoval? ?
Max
Preto z neistoty a strachu zaútočia štýlom: "čo ma fotíš?!" a "daj mi ten foťák/film!" Sú to ľudia, ktorým môžem vysvetľovať dôvod, prečo to fotím akokoľvek dlho, proste ho nepochopia...
našťastie je takýchto vodičov čím ďalej tým menej a vzniká prototyp "iMHD friendly" vodiča, ktorý všetko chápe, usmeje sa do objektívu, zapózuje a zamáva. Kiež by boli všetci takí...