Bože! To čo jazdí za ***a na 4940! Ten vol skáče na brzdy ako keby vozil materiál a nie ľudí... Rozbiehať sa s tým nevie vôbec... stale mu ten voz trhá boha keby som mal granát pri výstupe by som ho použil.
Je to v dnesnom svete, ovladanom papierikmi s cislami a portretmi, az tak strasne nerealne?
No a potom - kazdy raz umrie, tak aky bude mat zmysel zacinat vobec nejake veci?
Len srandujem 
Potom hladajte pravnu formu
Z
--------------------------------
P.S. Dobrá koordinácia tímov a odvedená práca opäť potvrdzujú, že profesionalita a prístup dokážu nemožné. ? Stále viem, prečo som hrdá. ?