Reply on: COLOR #30432:
Urcite nema lebo som ju dnes videl ako hradila L31 okolo 7:00 na Lafranconi smer Trnavske myto.Deko sa uz vratil?
Je to v dnesnom svete, ovladanom papierikmi s cislami a portretmi, az tak strasne nerealne?
No a potom - kazdy raz umrie, tak aky bude mat zmysel zacinat vobec nejake veci?
Len srandujem 
Potom hladajte pravnu formu
Z
--------------------------------
P.S. Dobrá koordinácia tímov a odvedená práca opäť potvrdzujú, že profesionalita a prístup dokážu nemožné. ? Stále viem, prečo som hrdá. ?