Voz 3604 má akurát boky natreté na žlto. Obávam sa že DPB chce, aby tak vyzerali všetky plynové vozy. Vyzerá to otrasne. Tá zeleno-biela vyzerala lepšie...
To, ze ti niekto zadava reklamu, podla mna nezavislost stranok (ci periodickej tlace, televizie alebo hocicoho) vobec nijako neovplyvnuje. Mozes ju vzdy odmietnut. A mam pocit, ze DPB alebo mesto by boli asi tak ti posledni, co by mali zaujem do iMHD nalievat nejake peniaze.
no momentalne neviem zistit, aka dlha je 39/9., ale pokial by to bola volaka rozumna sluzba s ukoncenim okolo 22:30 tak preco nie? Ak bz to bolo dlhsie, tak by sa na plyn muselo ist pocas dna, takto az po skonceni.
Bože! To čo jazdí za ***a na 4940! Ten vol skáče na brzdy ako keby vozil materiál a nie ľudí... Rozbiehať sa s tým nevie vôbec... stale mu ten voz trhá boha keby som mal granát pri výstupe by som ho použil.
Nie len som si všimol že má daaky zničený náter na miestach ked mal draka... ako keby sa olupoval. 1819 má veľkú bočnú reklamu na UniBanku... takú bielej farby a na nej je že Neplatíte.
Fobust: S tým súhlasím... žiadna komercia by tu neprospela a nie to este DPB. Fobust: Ale veď mi sme podľa slov jedného pána z DPB, malí, dotieraví, spratkovia čo sa starajú do toho čo nemajú toto všetko čo tu je je vraj práca detí vodičov v DPB, ich predstava je asi taká že otecko príde o 0:16 domov z nočnej a ked sa oteckovi niečo v práci nepáčilo mi to napíšeme na iMHD a ostatný majú z toho problém... ked som počúval túto teóriu debilíty, pochopil som že v DPB pracuje veľa divných ľudí.
Zabudate vsetci na jednu vec: Nezavislost tychto stranok. Nikto nemoze nikomu tunak rozkazovat co ma a co nema pisat. Kazdy si sem moze dat co chce, aj do sekcie clanky sa daju podla mna dostat vseliake veci. Keby sme boli viazany kamkolvek, tak by to vela vci radikalne zmenilo. Uz vobec si neviem predstavit, ze by DPB mal platit, nebodaj mesto, to by dopadlo velmi zle s iMHD. Myslim ze aj za to co nas webmaster pre nich zadarmo spravil by si mali uvedomit, ze tak isto aj oni mozu napisat hocico, co uznaju za vhodne a myslim ze by sa to tu dalo tiez uverejnit. Ale nie, my sme zle iMHD, co pise listy Koladovi...
--------------------------------
P.S. Dobrá koordinácia tímov a odvedená práca opäť potvrdzujú, že profesionalita a prístup dokážu nemožné. ? Stále viem, prečo som hrdá. ?
Ja sa praveze uz v komercnom Internete moc nevyznam, preto bol ten moj prispevok ponaty tak otazne, ako bol. Ja si len pamatam, ze ked som este pred dvomi rokmi robil vo firme, ktora sa v tychto vodach pohybovala, na Slovensku (asi s vynimkou Zoznamu) prakticky neexistoval webovy projekt, ktory by nebol stratovy (rozumej ktoreho prijmy z reklamy by dokazali vykryt naklady na prevadzku). Prakticky vsetko bolo dlhodobo dotovane majitelmi s tym, ze raz sa tie peniaze snad vratia. Je mozne, ze sa za tie dva roky situacia podstatne zmenila, predsalen pouzivatelov Internetu pribudlo, zadavatelov reklamy tiez. A je skutocne mozne, ze ak by stranky iMHD fungovali takym "polosvojpomocnym" sposobom, tj nebolo by treba platit priestory, catu stalych zamestnancov, nakupovat im vypoctovu techniku a prispievat na stravu, mozno by si reklamou na financnu nahradu usleho casu a vynalozeneho usilia spravcovskeho timu zarobili. Ale svojim sposobom by to bola pre danych ludi "ochotnicka" praca -- prijem by asi nebol porovnatelny s tym, aky by dostavali pracujuc v nejakej komercnej firme v rovnakej oblasti ci nebodaj keby v tomto smere sami podnikali. Len tolko. Nieco ine by mozno bolo, keby to mali popri zamestnani ako "fusku" namiesto inych, komercne orientovanych bocnych projektov.
Inak si myslim, ze neziskova organizacia by bola idealnejsia forma, nez v.o.s. ci s.r.o. (pokial teda nechcete ist tvrdo za komercnym ziskom).
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Zdenko
Ad D3ko: Mam pre neho niekolko mailov z pictures.