Nie len som si všimol že má daaky zničený náter na miestach ked mal draka... ako keby sa olupoval. 1819 má veľkú bočnú reklamu na UniBanku... takú bielej farby a na nej je že Neplatíte.
Je to v dnesnom svete, ovladanom papierikmi s cislami a portretmi, az tak strasne nerealne?
No a potom - kazdy raz umrie, tak aky bude mat zmysel zacinat vobec nejake veci?
Len srandujem 
Potom hladajte pravnu formu
galiyosha
Inak si myslim, ze neziskova organizacia by bola idealnejsia forma, nez v.o.s. ci s.r.o. (pokial teda nechcete ist tvrdo za komercnym ziskom).