Na linke č.93 ZV-3604 práve na zastávke Lúčanka.
Je to v dnesnom svete, ovladanom papierikmi s cislami a portretmi, az tak strasne nerealne?
No a potom - kazdy raz umrie, tak aky bude mat zmysel zacinat vobec nejake veci?
Len srandujem 
Potom hladajte pravnu formu

galiyosha
Inak si myslim, ze neziskova organizacia by bola idealnejsia forma, nez v.o.s. ci s.r.o. (pokial teda nechcete ist tvrdo za komercnym ziskom).