Ci sa vam to paci, alebo ne, 1134 pise historiu mhd v BA, a urcite bude v buducnosti spominany. Si pamatam ked som ho prvykrat videl v noci (tusim rok 1995) som myslel ze to doslo z ineho sveta:))
a tie prave tyckove vozy 1300 a 1309 uz davno jazdia zltackovo v 2.Dpa:)))
a tie prave tyckove vozy 1300 a 1309 uz davno jazdia zltackovo v 2.Dpa:)))
Nuz proste, ked sa uz konecne podarilo x rokov suvisle cislovat vozy od 1, tak preco by sa nemohol nejaky vozicek ocislovat od 0
Ike
néééé, uvedomujes aky by v tom bol bordel???? :))))
inak na Einsteinovej nam konecne vyrasta zastavka s pristreskom... je tam ta reklama na vysetrenie rakoviny prsnikov... inak najprv som myslel ze to tam nejaky degener nasprejoval.....:))