Reply on: TeBeCe #30345:
No to je potom otazka, ci je MHD iba od toho, aby prepravila cestujucich z bodu A do bodu B, alebo aby ich okrem toho prepravila v dostojnych podmienkach
Nuz proste, ked sa uz konecne podarilo x rokov suvisle cislovat vozy od 1, tak preco by sa nemohol nejaky vozicek ocislovat od 0
A ak sa nahodou zmodernizuje dalsia kratka vrakosa z Petrzalky na zemny plyn a posle sa tam dalsi Ik415, potom ake cislo dostane?
Ike
néééé, uvedomujes aky by v tom bol bordel???? :))))
inak na Einsteinovej nam konecne vyrasta zastavka s pristreskom... je tam ta reklama na vysetrenie rakoviny prsnikov... inak najprv som myslel ze to tam nejaky degener nasprejoval.....:))