Jeste k tomu parkovani: u vyjezdu z tunelu ve Starem Meste, hned v tom levem oblouku za vyjezdem, stava modry VAZ. Je nalepeny na ten breh, ale stejne ty dvojicky T6A5 ho miji asi o 3 cm, protoze ten VAZak si neuvedomuje, ze pri zataceni tramvaj vybocuje ?
Nuz proste, ked sa uz konecne podarilo x rokov suvisle cislovat vozy od 1, tak preco by sa nemohol nejaky vozicek ocislovat od 0
A ak sa nahodou zmodernizuje dalsia kratka vrakosa z Petrzalky na zemny plyn a posle sa tam dalsi Ik415, potom ake cislo dostane?
Max
PIN kód samozrejme niekoho mobilu.
Keby som bol neprajník 4.dpa, tak by som teraz určite napísal, že ten zárobok je adekvátny podpriemernej práci dielenských. Ale to tiež neber vážne. Len som veľmi zvedavý, ako bude vyzerať 4400ka...