Reply on: Espezet #30334:
néééé, uvedomujes aky by v tom bol bordel???? :))))
inak na Einsteinovej nam konecne vyrasta zastavka s pristreskom... je tam ta reklama na vysetrenie rakoviny prsnikov... inak najprv som myslel ze to tam nejaky degener nasprejoval.....:))
priselec :)
a) 4000
b) 4099
c) 4001
d) 415.0
Nechce iMHD urobit anketu?
Ved predsa nie je normalne, ak sa par rokov cisluju vozy od 0, potom sa chvilu cisluju od 1, potom zase od 0 a tak dokola.
Ehm a ak som sa niekoho niekde svojim nazorom dotkol (nemyslim teba Z), tak sa hlboko ospravedlnujem.