Vysvetlí mi niekto, načo do Petržalky preraďovali krátke vozidlá, keď Petržalka vlastne nevypravuje krátke linky? 88 sa samozrejme neráta, lebo tá sa predtým krátka nevypravovala. Pamätám si ako mala 2. kolóna prebytok kĺbových vozidiel, tak prečo nedali do Petržalky radšej kĺbové z Jurajovho dvora?
Nuz proste, ked sa uz konecne podarilo x rokov suvisle cislovat vozy od 1, tak preco by sa nemohol nejaky vozicek ocislovat od 0
Espezet
BA-CHAAA, mohli by tie busy mat BABUS001 a tak dalej.