Reakcia na: Vševedko #30311:
takýto postup neznášam a zúrim, keď vidím, že sa to rieši takto. Viem, že rozflákať mu to auto električkou nie je práve najšťastnejšie riešenie, navyše vodič by zrejme dostal výpoveď, ale osobne s tým súhlasím. A keby sa také niečo stávalo mne ako vodičovi, raz by som sa neovládol.

TeBeCe
http://www.dpb.sk/aktuality/obrazky/Lin_49_04092004_100b.gif
inak na Kramaroch museli mat radost. taky srot, ako vysokopodlazna totalvrakosa 1123, tam uz poriadne dlho asi nemali ?