Reply on: Max #30310:
Ani v Prahe nie. Stál som v Korunní pol hodiny v električke, ktorá stála za Mercedesom, zaparkovaným na koľajniciach. Prišli dispečeri, pokrčili plecami, čakali. Prišli policajti, pokrčili plecami, čakali. Prišiel kxxxt z Mercedesu, policajti ho slušne pozdravili, požiadali o preparkovanie, električka odišla. Či mu potom dali pokutu 100,- alebo 200,- CZK aleho ho "vyriešili" len phovorom, to už neviem.

TeBeCe
http://www.dpb.sk/aktuality/obrazky/Lin_49_04092004_100b.gif
inak na Kramaroch museli mat radost. taky srot, ako vysokopodlazna totalvrakosa 1123, tam uz poriadne dlho asi nemali ?