Reakcia na: ima #30047:
vid Vsevedkova odpoved, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze cloveka nahneva ani nie tak to, ze to stena nema kosik, ale to ze niekto nema ani tolko slusnosti sa spytat ako mu to uklada prepravny poriadok..
fobust
No toto... A to sa s tym neboja ist viacej ako 30 km/h, najma po skusenostiach na brzdovej kolaji JD? ?