Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: ima #30047:
vid Vsevedkova odpoved, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze cloveka nahneva ani nie tak to, ze to stena nema kosik, ale to ze niekto nema ani tolko slusnosti sa spytat ako mu to uklada prepravny poriadok..
Reakcia na: Vševedko #30049:
Nevolám sa tak ani som sa nikdy nevolala. Viem aké mám plemeno. Možno keby neboli predné dvere pri vodičovi "narvaté" ľudmi aj by som sa ho opýtala.
Žiadny šofér mi nemusí nič šepkať do uška ale dalo sa to povedať aj inak, napr. pozdraviť. Keby ste tam stál počul by ste aj silu jeho hlasu a aroganciu s akou mi to povedal. Možno keby bol na mojom mieste chlap alebo staršia žena ... , (keď išiel večer v autobuse chlap s dobermanom bez košíka bol šofér ticho).

PS1: DPB nemá nič podobné tak som skúsila napísať sem. Je to prvý krát čo píšem.
PS2: Prečo ste si mysleli, že sa tak volám?
Reakcia na: Darro #30011:
sluzobakovy voz nema vodicove dvere, ma v nutri rozne dekoracie a nieje sposobily k preprave cestujucej verejnosti preto nieje na normalnych linkach ale len na 406...
Reakcia na: Vševedko #30044:

Mas pravdu.
Reakcia na: ima #30047:
A ešte jedna otázka vzhľadom na dosť zriedkavé meno - neráčite (resp. neráčila ste) sa volať Dovinová?
Reakcia na: ima #30047:
Hm, a prečo ste šteňa bytového psa nedali do tašky? Normálny postup je taký, že sa nástup so psom HLÁSI vodičovi pred nastúpením do vozidla a PO UDELENÍ výslovného súhlasu vodičom sa nastupuje NÍM URČENÝMI dverami. Keby ste tento postup boli dodržali, boli by ste sa dozvedeli už pred nástupom do vozidla, že pes (aj šteňa a aj bytové, len tak mimochodom, viete aké plemeno psa má na svedomí najviac zranení človeka?) bez košíka smie byť prepravovaný len v uzatvorenej schránke.
Slušnosť nadovšetko ale ja na Vašej reprodukcii výroku vodiča nevidím nič arogantného a taktiež nevidím dôvod, bay Vám vodič niečo šepkal do uška.

P.S.: Autor odpovede nie je pracovníkom DPB, rovnako ako toto nie sú stránky DPB.
Reakcia na: Vševedko #30045:
stalo sa mi to v sobotu, išla som 50-tkou(resp. chcela som ísť). Mala som bohužiaľ so sebou aj psíka. Má len dva mesiace a išli som mu kúpiť košík, pretože s ním pôjdem na dlhšiu cestu. Toto je len šteňa bytového psa, takže som ho vzala na ruky a vošla do autobusu. Po chvíli prišiel ku mne šofér:" Keď ten pes bude mať košík potom môžte vojsť do autobusu." Viem, že nevedomosť neospravedlňuje ale dalo sa to povedať aj menej arogantne a hlavne to nemusel počuť celý autobus.
Vševetko: Ale veď ja viem ako to je z tými vodičmi ale ja hovorím že aby ten autobus bol pridelený na č.406... a k tomu že niekto z mojej rodiny robí v DPB, by som nerád rozliezal.
Reakcia na: Ima #30043:
Máte v úmysle predniesť aj niečo konkrétne?
Reakcia na: fobust #30040:
Ja sa bigmaca nemusím pýtať, ja to viem. Ja som len chcel vedieť, či vieš aj niečo viac, než si sa od bigmaca dozvedel.
A keď máš na základe takýchto vecí predsudky (mne tiež 7303 nesedí ale nie z dôvodu nejakého jednoho merania na brzdovej koľaji), tak sa spýtaj na osudy vozov 7743 a 7771 na brzdovej koľaji a potom mi oznám, či sa bojíš aj v T3?
A teraz niečo na šoférov. Asi nie je ľahké pracovať celý deň s ľuďmi, ale takmer vo všetkých zamestnaniach kde som pracovala nám vtĺkali do hlavy slušnosťk zákazníkom. Prečo to nerobia aj šoférom autobusov? ?
Reakcia na: n #30008:
Lebo je to tak aj v zastávkových CP.
Reakcia na: n #30008:
Hej, hej.... ja som mal na mysli vnútorný transparent
Reakcia na: Vševedko #30039:

Spytaj sa Bigmaca, rad ti povie. Zaiste s tym nieco spravili, ale tazko sa zbavim takeho predsudku voci tomu vozu... ?
Reakcia na: fobust #30034:
Aké boli skúsenosti na brzdovej koľaji v JD? A myslíš, že od tej doby s tým nič nespravili a dráhový úrad podplatili???
Reakcia na: TeBeCe #30037:

Ja by som tieto vozy testoval na linke 10, ktora by takto sporadicky premavala mimo platneho CP. Substrat vie kadial to jazdi, trasa je to priamo idealna na test vozov.
Reakcia na: Mike #30035:
na dvojkostvorku su vzdy nasadene taketo skusobne vozy...ten vodic dvojkostvorky testoval prve dni aj T3B, T3P,...
Reakcia na: Mike #30027:
hlasenie nie je o nic lepsie ako v ostatnych T3P,B,S,Mod...je pocut, ale mohlo by byt aj viac. teraz som to otestoval.

tie pazvuky v 7303 su fakt zaujimave....
Reakcia na: fobust #30034:
Neviem, vodič vyzeral dosť sebaisto ?
Ale rozbiehal sa s tým veľmi pomaly. (ináč sa asi ani nedá)
Reakcia na: Mike #30033:

No toto... A to sa s tym neboja ist viacej ako 30 km/h, najma po skusenostiach na brzdovej kolaji JD? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.