Reply on: Vševedko #30049:
Nevolám sa tak ani som sa nikdy nevolala. Viem aké mám plemeno. Možno keby neboli predné dvere pri vodičovi "narvaté" ľudmi aj by som sa ho opýtala.Žiadny šofér mi nemusí nič šepkať do uška ale dalo sa to povedať aj inak, napr. pozdraviť. Keby ste tam stál počul by ste aj silu jeho hlasu a aroganciu s akou mi to povedal. Možno keby bol na mojom mieste chlap alebo staršia žena ... , (keď išiel večer v autobuse chlap s dobermanom bez košíka bol šofér ticho).
PS1: DPB nemá nič podobné tak som skúsila napísať sem. Je to prvý krát čo píšem.
PS2: Prečo ste si mysleli, že sa tak volám?
fobust
No toto... A to sa s tym neboja ist viacej ako 30 km/h, najma po skusenostiach na brzdovej kolaji JD? ?