Reakcia na: TeBeCe #29510:
také niečo sa môže teoreticky (a asi aj prakticky) stať každému vozu, ktorý má celoplošnú reklamu na zadnom čelnom skle. A takých je dosť...Tak ma napadá, že v mojom predchádzajúcom príspevku som myslel PREDNÉ čelné sklá.
minule pisali vo vecerniku, ze vo vozovni pri cuvani vodic busu vrazil do stlpa, lebo mu prekazala vo vyhlade reklama ?
Max
Už sa neviem dočkať, kedy sa objavia prvé reklamy aj cez čelné sklá vozov ... napr. od nemenovanej poisťovne s textom "ide o život!" ?