Reply on: Max #29509:
ved taky aupark uz ma aj na celnom skle reklamu
minule pisali vo vecerniku, ze vo vozovni pri cuvani vodic busu vrazil do stlpa, lebo mu prekazala vo vyhlade reklama ?
minule pisali vo vecerniku, ze vo vozovni pri cuvani vodic busu vrazil do stlpa, lebo mu prekazala vo vyhlade reklama ?
Max
Už sa neviem dočkať, kedy sa objavia prvé reklamy aj cez čelné sklá vozov ... napr. od nemenovanej poisťovne s textom "ide o život!" ?