Heh, ked tu rozpravate o tom plyne na podlahe. Ja som este volakedy davno siel 1826, ten mal tiez plyn na podlahe a sli sme 35km/h., sice do mierneho kopca, ale boli sme poloprazdny... ? serbel
ale teraz pozeram do zaznamov a vidim, ze 1822 by mal byt skor 4817. trochu som to poplietol
potom sa to uz nejak zacalo kazit
Mas preplnenu mailovu schranku, poprosim ta vymaz si nejake veci, neda sa ti nic poslat. Vdaka

A pocuvat ho moze kazdy, cez netstream. Ak ho teda rozchodi, co mi dalo zabrat, az kym som dosiel na to ze treba nastavit firewall
Pre porovnanie Twist ma na Kamziku ERP 89kW, FUN 90kW, SiTy na Poluse 0,05kW.
Jurpr
70/6 2148
97/6 1916
Veľká pochvala vodičovi 97-1805 vcera vecer. Úsek zLúčna-Estónska stihol za 11 minút a dobehol tak minútové meškanie. Najkrajšia zo všetkého bola tá jazda... Stále tomu kúril, nevadilo mu ani obmedzenie 40 km/h na Slovnaftskej, kde len trošku pribrzdil a cez svetelnú križovatku na Slovnaftskej ulici preletel na oranžovú tak rýchlo, že nebolo ani cítiť tie jamy, čo sú tam, no proste nádherná rýchla jazda. Presne taká, akú mám rád. Mám taký pocit, že tam dosiahol aj maximálku
73,4 km/h. MILUJEM TAKÝCH VODIČOV!!! Všetkým veľká vďaka!!!