Nedela:
- 2822 v rannych hodinach vypadol na linke 83/10, neskor ho nahradil 2926
- 2303 v rannych hodinach vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil ZV 2119 ☺ a napokon 2601
- 7753-54 popoludni vypadol na linke 4 (o 16.40 h. bol odstaveny aj so stiahnutymi zberacmi pri hribikoch)
- 1511 okolo 22. h. vypadol na linke 21/3, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 4842 ☺
- 1012 ☺ ako ZV maximalne od 22.45 h. az do konca sluzby na linke 21/5, na nocnu linku 504 ho nahradil 1815 (povodne mal byt 1809, ak ste ho po 21. h. na 21 videli, dajte mi pls. vediet).
Vyprava podla poradia:
X12: 4200, 4812, 4834, 2614, 2820, 2619
20: 1013, 1022, 1002, 1020
21: 1823, 1803, 1511, 1812, VN zachytil som len ZV 1012 ☺, 1827, R 1002
? M: ZV 4842 ☺ /3
26: 1402
27: 1023
28: 3521
29: 4850, 4839
35: 3638
83: 2818, 2810, 2826, 2823, 2825, 2813, 2812, 2303, VN 2624, 2822
? M: ZV 2119 ☺ a 2601/oba 8; 2926/10
504: 1815
Prispeli: ? , frenky, SpEcIaLnY
- 2822 v rannych hodinach vypadol na linke 83/10, neskor ho nahradil 2926
- 2303 v rannych hodinach vypadol na linke 83/8, neskor ho nahradil ZV 2119 ☺ a napokon 2601
- 7753-54 popoludni vypadol na linke 4 (o 16.40 h. bol odstaveny aj so stiahnutymi zberacmi pri hribikoch)
- 1511 okolo 22. h. vypadol na linke 21/3, neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 4842 ☺
- 1012 ☺ ako ZV maximalne od 22.45 h. az do konca sluzby na linke 21/5, na nocnu linku 504 ho nahradil 1815 (povodne mal byt 1809, ak ste ho po 21. h. na 21 videli, dajte mi pls. vediet).
Vyprava podla poradia:
X12: 4200, 4812, 4834, 2614, 2820, 2619
20: 1013, 1022, 1002, 1020
21: 1823, 1803, 1511, 1812, VN zachytil som len ZV 1012 ☺, 1827, R 1002
? M: ZV 4842 ☺ /3
26: 1402
27: 1023
28: 3521
29: 4850, 4839
35: 3638
83: 2818, 2810, 2826, 2823, 2825, 2813, 2812, 2303, VN 2624, 2822
? M: ZV 2119 ☺ a 2601/oba 8; 2926/10
504: 1815
Prispeli: ? , frenky, SpEcIaLnY
)
ale uz mi je to jasne...
spokojný čitateľ
Re #26538 J: Nabudúce môžeš skúsiť bagrovisko pri Vajnoroch. Je tam dosť čistá voda, zopár stánkov s občerstvením, požičiavajú sa vodné bicykle, neplatí sa za vstup (iba za parkovanie,ale dá sa zaparkovať aj mimo parkoviska), akurát, že tam nie je vodná záchranná služba.
Pláž je kamienková, aspoň tam nie je blato. Včera som tam bol prvý raz a celkom sa mi tam páčilo. A ľudí tam bolo dosť aj napriek tomu, že to nie je spropagované.
Autom je tam vhodný prístup len zo strany od Senca (taká malá odbočka medzi betónovými kvádrami - Bager). Z MHD sa vystupuje na zastávke "Zemiakové sklady".
-------------------------------------------------------------------
Ja príliš kúpaniu a slneniu sa neholdujem, ale ak chcete, môžeme niekde (napríklad tu) rozvinúť diskusiu o vhodných plochách na kúpanie v Bratislave a ich dosiahnuteľnosti MHD.
Mnohých iste nepríjemne prekvapilo zrušenie kúpaliska v Lamači odôvodnené údajnou rekonštrukciou. Prístup MHD tam je OK. A tak Rosnička teraz praská vo švíkoch.
Pekné je aj bagrovsiko za Dunajskou Lužnou (kamienková pláž,málo chládku), tam je však prístup okrem auta len vlakom.
Veľmi čistá voda je v Čuňoveckých jazerách v CHKO medzi Čuňovom a Rusovcami. Ľutoval som, že som nemal plavky, keď som šiel pred rokom okolo. Vraj je tam zakázané sa kúpať. Z 91-ky je asi vhodné vystúpiť na konečnej v Čuňove alebo pri parku v Rusovciach a odtiaľ pešo.
O T Á Z K Y
1; Pri vstupe na Veľký Draždiak sa platí alebo nie?
2; Pri vstupe do areálu Zlatých pieskov sa platí alebo neplatí? Ak áno, tak koľko?
3; A na Kuchajdu?
4; Vôbec nepoznám Rusovecké jazerá. Oplatí sa tam ísť?
5; Ktoré z bratislavských kúpalísk by ste odporučili?
SORRY ZA TAK DLHÝ OFF-TOPIC. Nemám to vo zvyku.