Andy:To je pomerne logické.Však po fabrikách a stavbách si asi nechodil.Keby si do akejkoľvek dediny v SR ako turista prišiel,pri akých činnostiach by si videl ľudí?Pri sedení v krčme alebo pri sedení v krčme.
bola to haluz...
Ike
Autobusy este ne, auta uz hej, ale pre ne maju inu novinku
Narozdiel od inych colnic kde ma kazdy stat jedno stanoviste, kde sa kontroluju pasy, bulhari maju stanovista hned 3...
Na prvom chcu pasy, zelenu kartu a doklady k auto + formalne otazky kam ideme, potom zapisuju nieco do PC (co trva asi 30m) potom nasleduje stanoviste kde sa robi to iste akurat to nedavaju do PC a s dokladmi vratia aj cervenu karticku.
Na poslednom si len zoberu tu karticku...
a to vsetko v smrade a medzi smetami