Reply on: Darro #26350:
Ked hovoríš o tom, dnes som mal nesmiernu smolu na cestovanie celý deň. A to som sa všade ponáhľal a šetril minúty. Pred obedom som v Ružinove čakal na električku asi 12 minút, poobede na trolejbus asi 20 minút (to som aj volal na dispečing, že či mám čakať alebo ísť pešo, ale povedali, že to už vyriešili.. ) No a do tretice... Poobede som cestoval Ikarusom 280 #1919, hrozný vrak.
Ike
Autobusy este ne, auta uz hej, ale pre ne maju inu novinku
Narozdiel od inych colnic kde ma kazdy stat jedno stanoviste, kde sa kontroluju pasy, bulhari maju stanovista hned 3...
Na prvom chcu pasy, zelenu kartu a doklady k auto + formalne otazky kam ideme, potom zapisuju nieco do PC (co trva asi 30m) potom nasleduje stanoviste kde sa robi to iste akurat to nedavaju do PC a s dokladmi vratia aj cervenu karticku.
Na poslednom si len zoberu tu karticku...
a to vsetko v smrade a medzi smetami